Про запобігання всім видам дитячого травматизму серед здобувачів освіти Гущанського ліцею під час проведення Новорічно-різдвяних свят і зимових канікул 2023-2024 навчального року

Дата: 11 березня о 15:07

13 грудня 2023 року                          с. Гуща                                            №

Про запобігання всім видам дитячого

травматизму серед здобувачів освіти

Гущанського ліцею

під час проведення Новорічно-різдвяних

свят і зимових канікул

2023-2024 навчального року

На виконання Законів України «Про освіту», «Про охорону дитинства», керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 26.05.2014 №1/9-266 «Про використання Методичних матеріалів «Вимоги безпеки для учнів під час канікул», забезпечуючи реалізацію державної політики в галузі охорони дитинства, з метою збереження життя і здоров’я здобувачів освіти та запобігання випадкам дитячого травматизму під час Новорічно-різдвяних

свят, зимових канікул у 2023-2024 навчальному році

1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Забродоцькій Н. А.:

1.1. Вжити необхідних заходів щодо запобігання всім видам дитячого

травматизму серед здобувачів освіти під час проведення Новорічно-різдвяних свят і зимових шкільних канікул 2023-2024 навчального року.

1.2. Забезпечити видання наказу щодо запобігання всіх видів дитячого

травматизму напередодні шкільних канікул.

До 21.12.2023 року

1.3. Забезпечити неухильне виконання чинних нормативних документів з питань запобігання всім видам дитячого травматизму.

Постійно

1.4. Забезпечити організацію проведення інструктажів з учасниками освітнього процесу з усіх питань безпеки життєдіяльності з використанням інформаційно-комунікативних технологій.

До 22.12.2023 року

1.5. Довести до педагогічних працівників та інших працівників ліцею, батьків алгоритм дій у разі виникнення нещасних випадків з дітьми.

До 22.12.2023 року

1.6. Про всі випадки дитячого травматизму з учнями негайно повідомляти відділ ОКМС Рівненської сільської ради в телефонному режимі (головного спеціаліста Хомік М. М.) та письмово (засобами електронного зв’язку), не порушуючи встановлені терміни.

1.7. Провести Єдині уроки безпеки дорожнього руху та Єдині уроки

протипожежної та мінної безпеки.

До 22.12.2023 року

1.8. Провести відповідну роз’яснювальну роботу з учасниками освітнього процесу щодо поведінки в разі виникнення ситуацій, які загрожують безпеці та здоров’ю дітей і працівників.

До 22.12.2023 року

1.9. Розмістити на сайті ліцею (у разі необхідності оновити) алгоритми дій та правила поводження у надзвичайних ситуаціях, телефони рятувальних та аварійних служб, пам’ятки щодо дотримання правил безпечної поведінки з

вибухонебезпечними предметами і речовинами, легкозаймистими, токсичнимиматеріалами, на водних об’єктах у зимовий період, дотримання пожежної та електробезпеки, правил дорожнього руху тощо.

До 29.12.2022 року

1.10. Забезпечити контроль за організацією та проведенням в ліцеї ефективної інформаційно-просвітницької роботи серед здобувачів освіти з питань мінної небезпеки і вибухонебезпечних предметів, дій в надзвичайних ситуаціях, правил безпечної поведінки на водних об’єктах у зимовий період,

злегкозаймистими та токсичними речовинами, правил пожежної безпеки,

Грудень 2023 року – січень 2024 року

2.Класоводам та класним керівникам:

2.1. Провести Єдині уроки безпеки дорожнього руху та Єдині уроки

протипожежної та мінної безпеки.

До 22.12.2023 року

2.2. Провести відповідну роз’яснювальну роботу з учнями щодо дотримання правил безпечної поведінки на водних об’єктах у зимовий період, з легкозаймистими та токсичними речовинами, вибухонебезпечними предметами і речовинами, дотримання правил пожежної безпеки і безпеки дорожнього руху тощо.

До 22.12.2023 року

2.3. Провести бесіди та первинні інструктажі з учнями з усіх питань безпеки життєдіяльності з обов’язковою реєстрацією у спеціальних журналах.

До 22.12.2023 року

2.4. Провести відповідну роз’яснювальну роботу з учасниками освітнього процесу щодо поведінки в разі виникнення ситуацій, які загрожують безпеці та здоров’ю дітей.

До 22.12.2023 року

2.5. Провести в ліцеї ефективну інформаційно-просвітницьку роботу серед здобувачів освіти з питань мінної небезпеки і вибухонебезпечних предметів, дій в надзвичайних ситуаціях, правил безпечної поведінки на водних об’єктах у зимовий період, злегкозаймистими та токсичними речовинами, правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху,поводження з незнайомими людьми, користування громадським транспортом, запобігання травмування на об'єктах залізничної інфраструктури тощо.

Грудень 2023 року – січень 2024 року

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор                                                      Любов САМОЙЛІЧ