Про роботу закладу загальної середньої освіти під час карантину

Дата: 8 жовтня 2021 о 07:17, Оновлено 8 жовтня 2021 о 09:28

ЛЮБОМЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

44330 вул. Центральна 18, ЄДРПОУ 23018244

Е-mail: guschaschool@gmail.com

від 23 вересня 2021 року            с. Гуща                                            №

Про роботу закладу загальної

середньої освіти під час карантину

з 23.09.2021 року

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), Протоколу № 35 від 21.09.2021 р. Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, постанови Головного санітарного лікаря України № 9 від 26.08.2021р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби  (COVID-19)» у зв’язку із встановленням з 00 год. 00 хв. 23 вересня 2021 року на території усіх регіонів України «жовтого» рівня епідемічної небезпеки та запровадженням обмежувальних протиепідемічних заходів

1.Перевести здобувачів освіти 5-11-х класів,педагогічних працівників закладу на дистанційну форму навчання/роботи з 23 вересня 2021 року.

2.Усім педагогічним працівникам ліцею:

2.1.Освітній  процес здійснювати  шляхом  проведення  дистанційного  навчання із використанням  технологій  дистанційного  навчання,  а саме  Інтернет  сервісів:Google Classroom, Google meet

3. Педагогам ліцею, враховуючи матеріально-технічні можливості,:

-організувати систему дистанційного курсу навчання за допомогою сервісу Google Classroom ;

-організувати  дистанційні  онлай  уроки  шляхом  використання  системи  Google meet;

-організувати дистанційне навчання за допомогою платформи для дистанційного та змішаного навчання учнів 5 –11 класів «Всеукраїнська школа –онлайн»;

-під  час  освітнього  процесу  із  використання  технологій  дистанційного  навчання здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти в електронному журналі.

4.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Забродоцькій Н.А.:

4.1. Здійснювати контроль за роботою учителів та здобувачів освіти під час проведення дистанційного навчання із використанням технологій дистанційного навчання. Контролювати   виконання календарного планування, освітніх програм відповідно до тижневого навантаження та розкладу навчальних занять.

4.2.У  канікулярний період  залучити  учителів  до  виконання  методичної,  організаційно-педагогічної роботи щодо розроблення та виконання індивідуальних планів професійного розвитку,  підвищення  кваліфікації  педагогічних  працівників,  педагогічної  майстерності через самоосвіту та підготовки матеріалів до подальшої дистанційної роботи.

4.3Спільно з класними керівниками 5-11 класів організувати інформування здобувачів освіти, їхніх батьків, працівників закладу про умови опрацювання навчальних програм та заходи щодо запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання шляхом розміщення відповідної інформації на сайті ліцею,  у  вайбер  групі  або  індивідуальних  консультацій  в  період карантину.

5.Завгоспу ліцею:

5.1.Організувати роботу технічних працівників закладу щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у закладі.

5.2. Забезпечити контроль щодо економії енергоресурсів.

6.Технічному персоналу ліцею продовжувати виконувати свої обов’язки, а саме:

-тричі в день здійснювати вологе прибирання навчальних приміщень;

-виконувати усі необхідні ремонтні роботи у закладі та на території;

-чистити і дезінфікувати раковини та інше санітарно-технічне устаткування що три години на день;

-здійснювати обробку приміщень миючими та дезінфікуючими засобами, дозволеними для використання МОЗ України.

7.Контроль  за  здійсненням  дистанційного  навчання  із використанням  технологій дистанційного навчання, виконанням навчальних планів та програм покласти на заступника директора ліцею з навчально-виховної роботи Забродоцькій Н.А.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою

Директор ліцею                                                      Л.М. Самойліч