Наказ від 28.08.2023 №77 "Про відповідальність за збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу у ліцеї."

Дата: 12 жовтня 2023 о 14:18

28 серпня 2023 року                          с. Гуща                                            №77

З метою забезпечення у школі безпечних умов для проведення уроків, позакласних та позашкільних заходів та реалізації Поло­ження про охорону праці в установах Міністерства освіти і науки України

Н А К А З У Ю:

1.Заступнику директора ліцею з навчально-виховної Забродоцькій Н. А. та завгоспу Хомицькому І. І.:

1. Організувати вивчення учителями і обслуговуючим персоналом школи Інструкції з техніки безпеки, у своїй практичній діяльності керуватися зазначеним вище Положенням.
  2. Щоденно контролювати виконання правил та інструкцій з техніки безпеки на кожному робочому місці.

2. Відповідальними за створення здорових та безпечних умов здійснення навчально-виховного процесу, дотримання правил охо­рони праці, норм виробничої, пожежної та санітарної безпеки при­значити заступника директора ліцею з навчально-виховної робо­ти Забродоцьку Н. А. (серед учасників освітнього процесу) та завгоспа Хомицького І. І. (для працівників обслуговуючого персоналу).

3. Відповідальними за роботу зі створення здорових і безпечних умов для проведення позакласних та позашкільних заходів призна­чити педагога організатора Козачук С. О.

3.1.Відповідальним за створення здорових і безпечних умов підчас організації роботи в кабінетах електронно-обчислювальної тех­ніки призначити вчителів інформатики Морозюка Д. М. , Кратюка В. В.  та завгоспа Хомицького І. І.:

3.2.Відповідальним за організацію роботи з охорони праці, прове­дення заходів щодо запобігання травматизму та професійним захво­рюванням педагогічних працівників, дотримання норм техніки без­пеки під час експлуатації виробничого та енергетичного обладнан­ня, машин і механізмів призначити та завгоспа Хомицького І. І.:

1. Відповідальними за безпечний стан робочих місць, обладнан­ня, приладів, інструментів, спортивного інвентарю призначити:
  • у кабінеті хімії та біології — Цвид І. О.
  • у кабінеті фізики —Кратюка В. В.
  • у спортивному залі — Чоботана І. І.
  • у навчальній майстерні – Морозюка Д. М.

5. Відповідальним за дотримання норм протипожежної безпеки в будівлях і спорудах, справність засобів пожежогасіння та укомп­лектованість ними школи призначити завгоспа ліцею Хомицького І. І.

Доручити йому вести журнал обліку засобів пожежогасіння та забезпечення їх належного стану.

6.       Заступнику директора ліцею з навчально-виховної роботи Забродоцькій Н. А. та завгоспу  Хомицькому І. І.:

6.1.Спланувати навчання працівників з питань організації ро­боти з охорони життя та здоров'я учнів.

6.2.Визначити порядок навчання учнів правил дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки на вулиці та на воді, поводження з колючими і ріжучими предметами, вибуховими та отруйними речо­винами, вогнепальною зброєю.

6.3.Організувати розробку інструкцій з техніки безпеки для всіх видів обладнання та робіт під час занять у кабінетах фізики, хімії, біології, ЗВ, інформатики, спортив­ному залі, майстерні.

6.4.Вести журнал інструктажу на робочому місці у ліцеї всіх ступенів.

6.5.Забезпечити проведення на першому уроці навчального року у кожному класі інструктажу з техніки безпеки і поведінки у на­вчальному кабінеті з відповідного предмета.

7. Завгоспу ліцею Хомицькому І. І.:

7.1.Вести журнал інструктажів на робочому місці кожного тех­нічного працівника ліцею.

7.2.Спільно з комісією з охорони праці профспілкового комітету підготувати перелік заходів з охорони праці для включення його до угоди на новий навчальний рік.

7.3.Організувати своєчасне проходження медичного огляду всіма працівниками ліцею ( до 01.09.2023 р.).

8. Інструктаж учнів з техніки безпеки проводити відповідно до наказу про техніку безпеки з обов'язковою реєстрацією його у та­ких документах:

• у класних журналах (у разі проведення занять згідно з навчаль­ним планом);
  • у спеціальному журналі (у разі проведення позакласних та позашкільних заходів).

9. Усьому колективу ліцею:

9.1.Ретельно виконувати цей наказ і забезпечувати безпечне перебування учнів у школі та поза її межами.

9.2.Про кожний нещасний випадок доповідати директору ліцею.

10.Зміст цього наказу довести до відома усіх співробітників ліцею, про що мають свідчити особисті підписи кожного заступ­ника директора ліцею у журналі ознайомлення зі шкільною доку­ментацією.

Директор                                                                                     Любов САМОЙЛІЧ