Довідка про роботу щодо профілактики правопорушень

Дата: 27 квітня 2021 о 07:45, Оновлено 27 квітня 2021 о 07:47

ЛЮБОМЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

44330 вул. Центральна 18, тел. (03377) 32-5-40,ЄДРПОУ 23018244 Е-mail: guschaschool@gmail.com

Профілактика злочинності серед неповнолітніх :: Офіційний сайт міста  Миргород. Офіційний сайт Миргородської міської ради

Довідка про роботу щодо профілактики правопорушень і злочинності серед школярів в I семестрі (вересень, жовтень,листопад) 2020/2021навчального року

З метою забезпечення всебічного висвітлення проблем держави і права, приділення уваги роз’ясненню чинного законодавства в навчальному закладі питання профілактики злочинності та правопорушень, проведення правоосвітницької роботи розглядалися на нараді при директорові («Облік дітей, які потребують особливої педагогічної уваги», 02.10.2020, «Про профілактику жорстокого ставлення до дітей та проявів насильства у сім’ї та школі», 28.09.2020), на засіданнях Ради профілактики правопорушень («Про стан роботи ліцею  з профілактики злочинності та правопорушень» (листопад 2020р.), «Про організацію правовиховної роботи з учнями на 2020/2021н.р.» (вересень), «Про стан роботи з питань вживання наркотичних, алкогольних і тютюнових виробів»,

Слід зазначити, що в загальноосвітньому навчальному закладі працює Рада профілактики правопорушень, склад якої затверджено наказом по ліцеї, відбулося 3 засідання відповідно до плану роботи.

Станом на 01.12.2020 року на внутрішньошкільному обліку в ліцеї  перебуває 2 учні.

Практичним психологом проводилася корекційна робота з учнями, а саме: тренінги «Я та колектив» (5-7 класи), «Мої моральні обов’язки» (8-10класи).

Станом на 01.12.2020 року на обліку в загальноосвітньому навчальному закладі немає  дітей, які опинились у складних життєвих обставинах і перебувають на обліку.

Забезпечується постійне виявлення підлітків, які ухиляються від занять, щодня аналізується стан відвідування учнями навчального закладу. Так, станом на 01.12.2020 року в закладі немає учнів, що не навчаються без поважних причин.

У вересні-листопаді 2020 року представниками закладу проведено самостійно  2 рейди: «Діти вулиці», «Стоп – тютюнопалінню!».

Робота з попередження злочинності і правопорушень, запобігання дитячій бездоглядності тісно пов’язана з питаннями правоосвітницької роботи.

Упродовж звітного періоду було проведено такі заходи:

Дата проведення заходу

Назва заходу, форма проведення

1.

21.09.2020

Години спілкування «Попередження правопорушень, злочинності, бездоглядності, пропаганда здорового способу життя»

Кл. керівники

2.

Профілактична бесіда «Безпечний інтернет. Як не стати жертвою торгівлі людьми»

Кл. керівник Боріна Б.В.

3.

Бесіда «Дотримуйся правил поведінки. Не порушуй громадський порядок»

Кл. керівники

4.

Бесіда «Правила поведінки в ліцеї та поза ним»

Заступник з НВР

Особливу увагу приділено профілактиці булінгу і кібербулінгу серед школярів. З цією метою проведено усний журнал «Стережись булінгу і кібербулінгу»(вересень).

З метою профілактики використання учнями електронних цигарок проведено проблемну годину спілкування «Небезпека електронних цигарок».

З метою профілактики бійок серед учнів, навчання школярів ненасильницьким методам вирішення конфліктів в ліцеї проведено години спілкування «Ми – проти конфліктів», організовано  виставку малюнків «Ми всі – одна сім’я».

18.11.2020 року до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства організовано  тренінгові заняття «Що ми знаємо про сексуальну експлуатацію та насильство».

З 24 листопада 2020 року розпочато проведення акції  «16 днів проти насильства», в рамках якої учні є активними учасниками наступних заходів: бібліотечної виставки «16 днів проти насильства», конкурсу малюнків «Ми проти жорстокого поводження з дітьми», виготовлення колажу учнями «Світ без насильства», конкурсу-пошуку інформаційних повідомлень «Людина – це звучить гордо.

В листопаді 2020 року проведено  акцію «Молодь проти наркоманії і СНІДу», під час яких проведено такі заходи:

- тематична виставка літератури на тему «Ми – за здоровий спосіб життя»;

-конкурс малюнків «Здоровому все здорово»;

-конкурс плакатів «Я обираю здоров’я!».